Partnerzy

Dystrybutor & reseller oprogramowania T-FLEX:

www.newtechsolutions.pl

PARTNERZY:
Dołącz do grona partnerów produktu T-FLEX CAD w Polsce

partnerzy-tflex1

T-Flex CAD to proste w użytkowaniu i łatwe do nauczenia oprogramowanie CAD dla systemu operacyjnego Windows, nie wymagające długiego okresu szkoleniowego. Zachęcamy wszystkie szkoły i uczelnie wyższe do przyłączenia się do naszego Programu Akademickiego, który umożliwia wprowadzenie innowacyjnej technologii parametrycznego szkicowania 2D oraz modelowania 3D do laboratoriów.

Twoi studenci zyskają praktyczną wiedzę o geometrii wykreślniej, szkicowaniu 2D, modelowaniu bryłowym 3D oraz zaawansowanych technikach parametrycznych, którą będą mogli wykorzystać bezpośrednio w pracy odrazu po zakończeniu nauki.T-Flex CAD bazuje na jądrze Parasolid, które szybko staje się standardem dla technologii modelowania zarówno tych ze średniej półki, jak i tej najwyższej.

Program Akademicki T-Flex CAD jest otwarty dla szkół i uczelni, które są zainteresowane wprowadzeniem oprogramowania CAD do swojego programu nauczania.

Studenci pragnący zgłębiać swoją wiedzę projektową poza uczelnią – mogą korzystać z całkowicie darmowej Wersji Edukacyjnej systemu T-Flex CAD,

partnerzy-tflex2