Kontakt oprogramowanie CAD/CAM

ADRES FIRMY I CENTRUM SZKOLENIOWEGO:

NewTech Solutions Sp. z o.o.
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól k/Zielonej Góry

NUMERY TELEFONÓW:

Sekretariat: 68 388-07-61
Dział Techniczny: 68 388-07-62

ADRESY E-MAIL:

tfx_kontakt_mail

Strona dystrybutora: www.newtechsolutions.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Imię i nazwisko:

Firma:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Temat wiadomości:

Treść wiadomości:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NewTech Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.


Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX Parametric CAD, SprutCAM, CIMCO DNC/MDC są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach.Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

Oprogramowanie CAD, CAM, CAE, MES, DNC, MDC

T-FLEX CAD to specjalistyczne, zaawansowana i wydaje oprogramowanie do parametrycznego projektowania CAD 2D/3D dla szeregu gałęzi przemysłu.
LOKALIZACJA FIRMY i CENTRUM SZKOLENIOWEGO: