T-FLEX CAD 15 – wersja testowa

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji T-FLEX CAD na 30-dniowy okres próbny.

Prosimy pobrać i zainstalować oprogramowanie oraz wymagane składniki.

Podczas startu aplikacji należy wybrać opcję uruchomienia wersji próbnej. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzytania ze wsparcia technicznego lub konsultacji związanej z oprogramowaniem.

UWAGA! Przed instalacją T-FLEX CAD 15 konieczne jest pobranie, rozpakowanie archiwum ZIP (wyodrębnienie plików) i instalacja składników potrzebnych do prawidłowego dziłania aplikacji → T-FLEX Prerequisites 15 [POBIERZ]

T-FLEX CAD 15 PL w wersji 32 i 64 bitowej:

   

T-FLEX CAD 15×32 |<–>| T-FLEX CAD 15×64


Spis zmian i nowości w wersji 15 w PDF: [KLIK]

Ulotka produktowa T-FLEX CAD w PDF: [KLIK]

W razie pytań, ewentualnych problemów z instalacją lub działaniem aplikacji prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poniższego formularza:

Imię i nazwisko:

Firma:Treść wiadomości:

 *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NewTech Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.