Kontakt

Adres firmy i centrum szkoleniowego

NewTech Solutions Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól k/Zielonej Góry

Dane kontaktowe

Dział handlowy

+48 68 388 07 61
+48 68 411 44 80
info@newtechsolutions.pl

Dział techniczny

+48 68 388 07 62
+48 68 411 44 87
serwis@newtechsolutions.pl

Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX Parametric CAD, SprutCAM, CIMCO DNC/MDC są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach.
Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

Przystąp do umówionej prezentacji online

Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NewTech Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.